(096) 680-12-08    (066) 178-59-99

Весілля  |  Корпоратив  |  День Народження  |  Випускний  |  Про себе

 

День Народження

 

А це свято, без перебільшення, найбільш улюблене серед переважної більшості людей - від малечі до солідних ювілярів. Можливо тому, що День Народження несе в собі солодкий присмак дитинства та безтурботних веселощів... І ми зможемо створити разом з Вами неповторну атмосферу святкування цієї очікуваної і приємної події!

 

Якщо в цей день Ви відзначаєте ювілей, ми надамо святу відповідної значущості та водночас святкової піднесеності. "Мої роки - моє багатство", як каже нам відома пісня, і це повинно стати своєрідним лейтмотивом ювілею. Ну а якщо Вам ще далеко до "круглих і поважних" дат, ми з гумором та розкутістю відсвяткуємо чергове подорослішання - будь то молода людина, дитина або людина середнього віку.

 

тамада на день рождения Киев

 

Ми можемо провести Ваш День Народження у якомусь незвичному вигляді - в формі тематичної вечірки, наприклад, в "ретро стилі" або "національних українських забавок", що не залишить байдужими жодного з присутніх. Вирішувати Вам - але в будь-якому випадку буде яскраво і захоплююче!

 

Гарантуємо найважливе - цікаве та піднесене свято, де головний герой буде насолоджуватись своїми гостями, а гості - радіти за "винуватця" події. У нас з Вами це вийде :)

 

ведуча на день народження Київ

 

тамада на день народження Київ

 

ведуча на день народження Київ

 

ведуча на день народження Київ

 

Передзвоніть просто зараз - почнемо готувати цікаві ідеї :)

 

Тел. (066) 178-59-99, (096) 680-12-08. Все вийде!

 

2018 р.  ©  Оксана Ковалішина (м. Київ).
Тамада на День народження Київ. Ведуча на ювілей Київ.